Програма лояльності

Для всіх наших клієнтів, які замовляють послуги в інтернет-магазині і купують товари в магазині Voki Flofers, ми розробили програму лояльності. Сподіваємося, що з програмою лояльності користуватися послугами і купувати товари стане ще доступніше і вигідніше.

У програмі лояльності діє система накопичення, при якій відсоток знижки збільшується від 5% до 10%.

Карта починає діяти після того, як сумарний розмір ваших покупок досягне 5 000 грн., Знижка на карті складе 5%. Знижка в розмірі 10% діятиме після того, як загальне накопичення покупок складе 10 000 грн.

Програма лояльності:

5 000 грн. знижка – 5%

10 000 грн. знижка – 10%

Умови користування програмою лояльності.

Дисконтна карта видається кожному клієнту з першою покупкою, номер карти прив’язується до прізвища та імені клієнта, його номером телефону.

Дисконтна карта видається безкоштовно.

Кожна карта має свій персональний, унікальний номер і видається клієнтам тільки після реєстрації в інтернет-магазині, або при заповненні реєстраційної анкети в магазині.

Дія картки не обмежена за часом.

Дисконтна карта анулюється, якщо нею не користуються більше 2-х років в магазині або інтернет-магазині Voki Flofers.

Дисконтна картка діє в однаковій мірі в онлайн і офлайн магазинах Voki Flofers.

Для отримання знижки власнику картки необхідно пред’явити дисконтну карту або назвати унікальний персоніфікований номер карти, або прізвище та ім’я власника, або номер телефону, на якого вона оформлена.

Знижки за дисконтними картками не діють на спеціальні пропозиції та товари, які беруть участь в знижках або акціях компанії.

Компанія залишає за собою право змінити повністю або частково умови програми лояльності або зовсім скасувати її, як з попереднім повідомленням її учасників, так і без нього.

Про всі зміни в умовах роботи програми лояльності можна дізнатися на нашому сайті в спеціальному розділі “Програма лояльності”.

Беручи участь в нашій програмі лояльності, Ви погоджуєтесь з усіма її правилами і умовами.