Оплата

На даній сторінці зібрані всі доступні в нашому магазині способи оплати. Сторінка носить інформаційний характер і призначена для того, щоб Ви могли ознайомитися з переліком можливих варіантів оплати. Безпосередньо оплатити замовлення, будь-яким з цих способів ви зможете після його розміщення.

Готівкою при отриманні замовлення.

Оплата карткою on-line

Оплата карткою VISA, MasterCard, Приват24 через сервис WayForPay

Платіжний сервіс приймає карти Visa і MasterCard. Приймаються картки всіх банків. Для клієнтів ПриватБанку відкрита можливість сплати через Приват24. (Посилання для сплати буде надана після розміщення замовлення.)

Важливо: валюта картки значення не має, тому що проходить конвертація в гривню за курсом платіжної системи. Якщо Ваша пластикова картка не підтримує оплату товарів в інтернеті, Вам необхідно звернутися до Вашого банку для активації даної функції.

Номер і вартість замовлення передаються автоматично, Вам необхідно ввести тільки реквізити Вашої картки.

Час обробки: миттєво

Поповнення картки Приват Банку в Україні

Оплатити замовлення на карту, можна через касу у відділенні ПриватБанку, через термінал, банкомат або в режимі он-лайн через клієнт-банк Приват24. (Реквізити для оплати будуть надані після розміщення замовлення.)

Важливо: При оплаті через клієнт-банк Приват24, якщо Ваша пластикова карта не підтримує оплату товарів в інтернеті, Вам необхідно звернутися до Вашого банку для активації даної функції.

Номер і вартість замовлення передаються автоматично, Вам необхідно ввести тільки реквізити Вашої картки.

Час обробки: миттєво

Розрахунковий рахунок для юридичних осіб

Оплатити замовлення можна шляхом переказу коштів з Вашого рахунку на рахунок Voki Flowers або готівкою в будь-якому банку або ощадкасі України. (Рахунок-фактуру для сплати буде надано після розміщення замовлення.) На вимогу замовника після виконання замовлення, відправляється акт виконаних робіт і документація.

Важливо: Для прискорення виконання замовлення відправте, будь ласка, відскановану сплачену квитанцію на e-mail або в Viber.

Час обробки: 2-3 банківських дня