Весільна флористика

Ви вже очікуєте на одне з найголовніших свят у вашому житті? Тоді ми з радістю домоможемо вам створити квітучу атмосферу за допомогою декору та свіжих квітів.

Адже так важливо, щоб спогади гріли ваші відносини довгі роки, а передивляючись фотографії ви були задоволені актуальністю обраного декору. Якими б не були модні тендеціїї – свіжі квіти завжди доречні та святкові. Флористика – одна з найголовніших деталей, які роблять атмосферу свята незабутньою.

 Замовити весільний букет нареченої, бутоньерку, композиції на столи готей та президіум – все це ми легко організуємо, вам залишається тільки насолоджуватись святом.

Як правильно замовити квіти на весілля? При можливості – провести зустріч із флористами квіткової майстерні за декілька тижнів до весілля. Під час зустрічі ми обговоримо стиль весілля, квіти, кольорову гаму, та багато інших важливих деталей відштовхуючись від загальної концепції свята, місця проведення весілля, кольору сукні, кількості гостей, тощо. Ви зможете отримати рекомендації від професіональних флористів щодо стійкості, сезонності та поєднання квітів, прорахунок бюджету, який корегується згідно ваших побажань.

При необхідності наші флористи виїдуть до місця проведення свята, щоб порекомендувати вам найоптимальніший варіант декору.

Ми знаємо про квіти все – то ж у найважливіший день ви зможете насолодитись святом і бути впевненими, що квіткове питання у надійних руках.

0030
Весільна флористика
Весільна флористика
Весільна флористика
Весільна флористика
Весільна флористика