Флораріум – що це таке?

Флораріуми - рослинний оазис у вашому домі!

Флораріум – чудовий та оригінальний подарунок, який припаде до душі прихильникам еко – дизайну та поціновувачам живих рослинок.

Правильні флораріуми створюються руками професійних флористів з урахуванням кількох загальних принципів: враховується сумісність рослин одна з одною – у рослин мають бути однакові вимоги щодо зволоженості грунту, клімату та освітленості, враховується відповідна форма вази, адже площа відкритого простору або його повна відсутність безпосередньо впливають на властивості мікроклімату.

Флораріуми не потребують багато уваги і догляду, їх не потрібно часто поливати, пересаджувати або міняти грунт. Всередині флораріуму створюється своєрідна екосистема, вологість повітря та температура, що створює для рослинок власний мікросвіт. Тому дуже часто флораріуми використовують для вирощування примхливих тропічних рослин.

Флораріуми вперше з’явились в 19 столітті, коли все більшої популярності набували оранжереї та зимові сади. Першим творцем флораріумів став англійський ботанік Натаніел Бегшо Уорд, який випадково побачив, що папороті в його будинку почуваються набагато краще, якщо їх помістити в невелику скляну оранжерею.

На сьогоднішній день наповнення флораріумів може бути надвзичайно різноманітним та залежить тільки від побажань клієнта: сукуленти, орхідеї або унікальні бонсаї стануть чудовим доповненням інтер’‎єру та створять казковий настрій.

Флораріуми можуть бути абсолютно різними за формою та розмірами, створювати інтер’‎єрну композицію, або стати унікальним подарунком до свят.

Даруйте коханим квіти, флораріуми та теплі емоції!

37 51.015 - Флораріум - що це таке?